ПОСЛУГИ ЕЛЕКТРИКА
+38(097)007-33-55

Гарантія 5 років! Безкоштовний розрахунок вартості. Доступні ціни.

Slider

Послуги електрика у Львові

Electric DreamHouse
(097)007-33-55
electricdreamhouselviv@gmail.com

В компанії Electric DreamHouse працюють професійні та досвідчені електрики, тому обираючи нас, ви отримаєте якісну реалізацію ваших ідей. Надаємо свої послуги у Львові та околицях нашого міста, пропонуючи доступні ціни та швидкі темпи виконання завдань. Фахівці зможуть виконати найскладніші проекти з електромонтажу, розведення проводки, встановлення систем відеонагляду та сигналізації. Електрики добре володіють найсучаснішими технологіями і готові втілити їх у вашому домі чи на підприємстві.

Як ми
працюємо

1. Контакт

Для того щоб зв'язатись з нами, використовуйте будь-який зручний для Вас спосіб, зателефонуйте, заповніть форму зв'язку або напишіть нам на пошту чи в одну з  соц. мереж.

2. Виїзд на об'єкт

Менеджер компанії зустрінеться з вами на об'єкті для того, щоб обговорити усі деталі, скласти безкоштовний кошторис, надати необхідну технічну інформацію.

3. Обираємо дату початку робіт

Обираємо зручну для Вас дату, здійснюємо підготовчі роботи, перевіряємо наявність усіх необхідних матеріалів

4. Ми працюємо - Ви відпочиваєте

Електрики компанії Electric DreamHouse якісно та максимально швидко виконують електромонтажні роботи, враховуючи усі потреби та побажання клієнта. 

5. Тестування

Налаштовуємо та перевіряємо кожен елемент мережі, при виявленні будь-яких найдрібніших недоліків, усуваємо їх. Здійснюємо косметичні ремонтні роботи для того, щоб ваш інтер'єр виглядав бездоганно.

6. Здаємо об'єкт в експлуатацію

Пояснюємо нюанси роботи з домашньою електромережею, розповідаємо про принципи роботи систем відеоспостереження та сигналізації.

Залишити заявку на послуги електрика


*Консультація та виїзд менеджера на об'єкт - Безкоштовно!

Кожен відвідувач сайту може самостійно ознайомитися з вартістю послуг наших електриків, а також упевнитись, що саме ми пропонуємо найвигідніші умови у Львові. Перед початком робіт менеджер компанії безкоштовно складає детальний кошторис, у якому вказано перелік робіт та їхню вартість.

Працівники Electric DreamHouse роблять усе можливе, щоб усі клієнти отримували індивідуальний підхід. Майстри нададуть Вам будь-які консультації при проектуванні мереж, покупці необхідних матеріалів та ознайомлять вас з правилами роботи з встановленою системою охорони чи відеоспостереження. В процесі виконання електромонтажних робіт накопичується багато будівельного сміття, тому ми прибираємо, залишаючи вам чисту оселю.

Ми повністю усвідомлюємо відповідальність, яку несе електрик надаючи професійні послуги, тому можемо впевнено гарантувати бездоганну роботу прокладеної мережі впродовж 5 років.

Адреса