Монтаж та заміна електропроводки у Львові

Electric DreamHouse
(097)007-33-55
electricdreamhouselviv@gmail.com

Кількість споживачів електроенергії у наших помешканні постійно зростає, тож цілком очікувано, що електропроводка, яка прокладалася 5-10 років назад, з часом може перестати справно виконувати свою функцію. Це завжди не комфортно і в деяких випадках небезпечно. Не підлаштовуйтесь під обмеження, які накладає на вас застаріла мережа, замовте монтаж електропроводки у Львові від компанії Electric DreamHouse та насолоджуйтесь безперебійною роботою вашої побутової техніки.

Заміна проводки в квартирах

Якщо в електромережі вашої квартири виникають перебої або вона не витримує необхідного навантаження, тоді вам не варто зволікати, саме час звернутися до наших професійних електриків для здійснення заміни електропроводки у квартирі. Ми працюємо у Львові та області, пропонуємо найвигідніші умови, доступну вартість та індивідуальний підхід кожному клієнту.

Розведення електропроводки в приватних будинках

В приватних будинках, інколи можна зустріти застарілі мережі, в яких використовуються алюмінієві кабелі. Вони значно поступаються електропровідністю, терміном служби, стійкістю до окислення та іншими характеристиками сучасним аналогам. Така проводка підлягає обов’язковій заміні. Вклавши кошти в професійне розведення електропроводки в приватному будинку з використанням новітніх матеріалів, ви не тільки вбережете побутову техніку, але й подбаєте про захист ваших близьких та майна

Монтаж електромережі на комерційних об’єктах

Зазвичай, комерційні приміщення часто трансформуються: додаються нові цехи, добудовуються складські приміщення, змінюється розташування основних споживачів електроенергії (верстатів, персональних робочих місць), оновлюється інтер’єр, що передбачає встановлення нового освітлення тощо. Ми якісно та максимально швидко виконаємо монтаж електропроводки у Львові, в офісах, магазинах та на інших приватних підприємствах.

Монтаж електропроводки в новобудовах

Ви придбали новеньку квартиру у Львові, проте забудовники не в змозі зробити монтаж електропроводки, заздалегідь врахувавши усі потреби кожного окремого клієнта. Ми спроектуємо мережу, яка задовольнить ваші індивідуальні вимоги. Ви зможете виконати будь-які перепланування, змінити розташування освітлення та розмістити потрібну кількість електроприладів у необхідному вам куточку квартири.

Залишити заявку на монтаж електропроводки


*Безкоштовна консультація та виїзд менеджера на об'єкт

Етапи монтажу електропроводки

Монтаж електропроводки в квартирі чи на комерційному об’єкті – це складний технологічний процес, яким повинні займатися виключно професіонали, і складається він з наступних етапів:

 • Проектування;
 • Обчислення та покупка необхідних матеріалів;
 • Демонтажні роботи;
 • Штроблення стін та стелі;
 • Монтаж кабелів;
 • Встановлення вимикачів, розеток;
 • Збирання електрощитка;
 • Тестування.

Наші роботи

заміна електропроводки львів
монтаж електропроводки львів
розводка електрики по квартирі
Електропроводка в приватному будинку
заміна електропроводки львів
монтаж електропроводки
Заміна проводки в квартирі

Коли потрібно виконувати заміну електропроводки

Правильну та вичерпну відповідь на це питання зможе дати виключно професійний електрик, який перевірить стан ізоляції кабелів та справність усіх елементів мережі. Але замислитись над заміною електропроводки в квартирі варто коли:

 • Ви виконуєте капітальний ремонт з переплануванням приміщення;
 • Кардинально змінюєте розміщення електроприладів;
 • У вашій проводці присутні старі алюмінієві кабелі;
 • Регулярно вибивають автомати;
 • Помічаєте іскріння розеток, або ж їхнє плавлення;

Способи прокладання електричної мережі в квартирі

На етапі проектування мережі, замовник разом з електриками обговорюють спосіб монтажу електропроводки та схему її розведення. Існують три способи прокладання мережі: відкритий, прихований та комбінований.

Прихований спосіб обирають під час виконання електромонтажних робіт у новобудовах або при капітальному ремонті в помешканні. В протилежному випадку, після прокладання електропроводки в квартирі, вам доведеться виконати принаймні косметичний ремонт. Цей спосіб полягає у прокладанні кабелів в спеціально зроблені канавки на стінах та стелях квартири. Кабель для підвищення захисту від пошкоджень прокладають у пластикові рифлені трубки.

Обравши відкритий метод, ви зможете відносно легко коригувати схему розведення. В приватних оселях він здійснюється за допомогою пластикових канавок, які кріпляться до поверхонь. На комерційних об’єктах, окрім пластикових трубок, застосовують металеві струни чи троси.

За допомогою змішаного способу, електрикам вдається поєднувати усі плюси відкритого та прихованого методу монтажу електропроводки.

Більш детальну інформацію стосовно монтажу та заміни електропроводки, ви зможете отримати під час спілкування з нашими електриками. Ми зробимо усе можливе, щоб прокладена проводка прослужила вам максимальний експлуатаційний термін і щодня на 100% задовольняла ваші потреби.

Електромонтажні роботи У Львові та області