Монтаж електрощитка у Львові

Electric DreamHouse
(097)007-33-55
electricdreamhouselviv@gmail.com

Монтаж електрощитка — це завершальний та один з найвідповідальніших етапів виконання електромонтажних робіт в приватному помешканні чи на комерційному об’єкті. Безумовно, це завдання варто довіряти виключно професійним електрикам, які зможуть гарантувати справну роботу встановленого електрощитка впродовж багатьох років.

Звернувшись до нас, ви отримаєте індивідуальний підхід, швидкі темпи виконання роботи та гарантію 5 років! Ми виконаємо монтаж електрощитка та інші види електромонтажних робіт у Львові та області, якісно та по доступній ціні.

Для чого потрібен електрощиток у вашій квартирі

Електрощиток дозволить вам керувати усіма ланками домашньої електромережі, захищати прилади від перепадів напруги чи коротких замикань, а також вести облік споживання електроенергії. Раніше в багатоквартирних будинках, їх встановлювали на сходових клітках, проте тепер під час заміни електропроводки, щитки рекомендують встановлювати безпосередньо у квартирі. В залежності від способу прокладання проводки встановлюють електрощитки вбудованого та накладного типу.

В залежності від складності проекту, щитки можуть складатись з численних елементів, таких як: лічильник, реле напруги, роздільна шина, автоматичні вимикачі, контролери, ПЗВ, ОПН, корпус… Щоб електромережа у вашому домі працювала бездоганно, під час монтажу електрощитка обов’язково потрібно використовувати тільки якісні та відповідні компоненти. Щоб не помилитися під час покупки складників електричного щитка, наші електрики обов’язково складуть список усього потрібного, безкоштовно проконсультують вас, нададуть інформацію стосовно цін та допоможуть обрати відповідального постачальника.

Фото встановлених електрощитків у Львові

монтаж електрощитка у Львові
Встановлення електрощитка у Львові
Збірка електрощитків Львів
Монтаж електричного щитка Львів
Встановлення електричного щитка у Львові
Електрощитки проектування та монтаж Львів

Замовляючи встановлення електрощитка у нас, Ви отримаєте надійну та абсолютно безпечну електромережу у вашому домі.

Залишити заявку на монтаж електрощитка


*Безкоштовна консультація та виїзд менеджера на об'єкт

Працюємо у Львові та області