Розумний дім у Львові

Electric DreamHouse
(097)007-33-55
electricdreamhouselviv@gmail.com

Компанія Electric-DreamHouse займається монтажем найсучасніших та найскладніших інтелектуальних систем розумний будинок у Львові та області. Замовляючи встановлення розумного дому у нас, ви можете бути впевненими у тому, що усі ваші індивідуальні потреби будуть враховані. Працівники фірми проведуть детальну консультацію, ознайомлять з широким функціоналом та адаптують систему під кожного клієнта.

Розумний дім – це новий рівень контролю, комфорту та безпеки для вашої оселі. Це розгалужена мережа, що складається з численних датчиків, панелей керування, блоків живлення, логічних модулів, різноманітних контролерів та інших пристроїв. Усі вони поєднуються та керуються за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача головної панелі, пультів та додатку на вашому смартфоні. Сучасні технології стають усе доступнішими, системи «розумний будинок» уже перестали бути розкішшю. Часто вартість програмного забезпечення, усіх компонентів та монтажних робіт приємно дивують наших замовників.

Система розумний дім візьмуть на себе:

  • контроль над опаленням та кондиціонуванням;
  • регулюванням штучного та природного освітлення;
  • мультимедійні функції;
  • керування побутовою технікою;
  • зрошення рослин;
  • запобіганням виникненню аварійних ситуацій.

Усі панелі, датчики та контролери мають стильний та лаконічний дизайн, який вдало поєднається з вашим інтер’єром. Завдяки використовуючи заздалегідь запрограмованих сценаріїв, вам вдасться заощаджувати електроенергію, газ та воду. Налаштувавши програму, що імітуватиме присутність господарів, ви суттєво знизите ймовірність незаконного проникнення у дім. І найголовніше, невдовзі після встановлення системи у квартирі, у вас з’являється більше вільного часу, який до того ви витрачали на виконання всіляких побутових завдань.

Довіряйте ваш затишок та безпеку сучасним технологіям, а встановлення та налаштування професіоналам компанії Electric-DreamHous.

Залишити заявку на встановлення розумного дому


*Безкоштовна консультація та виїзд менеджера на об'єкт

Розумний будинок у Львові та області