СИГНАЛІЗАЦІЇ
МОНТАЖ

Встановлення систем охорони в квартирах, приватних будинках та офісах

Slider

Охоронна сигналізація у Львові

Electric DreamHouse
(097)007-33-55
electricdreamhouselviv@gmail.com

Встановлення сигналізації для квартири, дому чи для комерційного об’єкту відіграє вкрай важливу роль в забезпеченні загальної безпеки, захисту приватної власності та майна. Технології на сьогоднішній день дозволяють запобігти проникненню зловмисників на об’єкт, попередити виникнення пожеж та витоків газу, здійснювати цілодобовий віддалений контроль через мобільні пристрої з доступом до мережі. Компанія Electric DreamHouse професійно займається проектуванням та встановленням охоронних систем у Львові, враховуючи індивідуальні особливості та потреби кожного клієнта.

Галузь охоронних систем та відеонагляду перебуває у постійному розвитку, завжди пропонує користувачам все нові і нові можливості, тож лише професіонали, які щодня вдосконалюють свої вміння та вивчають сучасні технології, зможуть якісно встановити сигналізацію, використавши 100% її потенціалу. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпні технічні консультації, допомогу при виборі сигналізації для дому та актуальну інформацію стосовно ціни на основні компоненти системи, а також складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО.

Загальна вартість встановленої сигналізації визначається складністю окремого проекту та об’ємом виконаних робіт. В прайсі ви побачите ціну кожного виду робіт пов’язаних з встановленням системи охорони. Ми не беремо оплату за розмови чи консультації, наші працівники отримують зарплатню лише за якісно виконану роботу. Тому ми також зацікавлені у швидкому та бездоганному втілені Вашого проекту.

Сигналізація для дому Львів
Охоронна сигналізація Львів
Встановлення сигналізації Львів

Після встановлення системи охорони наші фахівці займуться естетичною стороною завдання. Часто сигналізацію встановлюють під час проведення ремонтних робіт в квартирі чи комерційному приміщенні. Проте іноді доводиться працювати з уже завершеним ремонтом. Працюючи, ми використовуємо тільки найнадійніші та найсучасніші інструменти і обладнання, а старанність та уважність дозволять виконати усі роботи так, щоб це мінімально позначилось на вашому інтер’єрі.

На завершення, працівники Electric-DreamHouse Львів ознайомлять вас з інтуїтивно зрозумілими інтерфейсами систем охорони, продемонструють усі функції та доступні режими роботи, і зроблять усе, аби встановлена сигналізація приносила виключно користь та відчуття безпеки.

Залишити заявку на встановлення сигналізації


*Безкоштовна консультація та виїзд менеджера на об'єкт

Охоронні системи у Львові та області