ВІДЕОНАГЛЯДУ
ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ

Професійна консультація. Сучасні технології. Гарантія 5 років!

Slider

Встановлення відеонагляду у Львові

Electric DreamHouse
(097)007-33-55
electricdreamhouselviv@gmail.com

Electric DreamHouse пропонує повний спектр послуг з монтажу, налаштування та обслуговування систем відеоспостереження у Львові. Ціни на наші послуги завжди залишаються на доступному рівні, а якість та швидкість встановлення відеонагляду обов’язково Вас приємно здивують. Працівники компанії мають досвід встановлення систем відеоспостереження як у приватних будинках чи квартирах у Львові, так і на великих комерційних об’єктах. Наші клієнти безкоштовно отримують вичерпні консультації ще на етапі проектування мережі, допомогу при виборі необхідної техніки, підрахунок загальної вартості проекту та навчання основам роботи з системою відеоспостереження на завершальному етапі.

Відеонагляд в квартирах та приватних будинках

Як правило, наші клієнти замовляють встановлення відеоспостереження в квартирі для того, щоб підвищити безпеку власної оселі, захиститись від шахрайських дій недобросовісного робочого персоналу, а також запобігти незаконному проникненню в дім. Сучасні технології дозволяють отримати онлайн доступ, за допомогою смартфону або планшету, а також здійснювати запис на жорсткий диск ПК чи відеореєстратор. Камери нагляду монтуються в кожній кімнаті, на сходових майданчиках чи коридорах, для більшої ефективності поєднуються з датчиками руху, сигналізацією чи системою розумний дім. У приватних будинках додатково здійснюється відеоконтроль за подвір’ям, усіма входами та в’їзними воротами.

Залишити заявку на встановлення відеонагляду


*Безкоштовна консультація та виїзд менеджера на об'єкт

Відеоспостереження на комерційних об’єктах

Відеонагляд відіграє важливу роль в діяльності кожної сучасної фабрики, заводу, складу, магазину, офісної фірми, закладу харчування тощо.

Встановлення відеонагляду у Львові у комерційних приміщеннях дозволить підвищити ефективність вашого бізнесу, захистити від проникнення сторонніх осіб та незаконних дій конкурентів. Окрім цього, маючи можливість цілодобового спостереження за подіями, які відбуваються на об’єкті, ви зможете оперативно на них реагувати, формувати власне об’єктивне враження про діяльність кожного окремого працівника, заохочувати найстаранніших членів команди та вживати заходів щодо вирішення внутрішніх конфліктів.

Грамотна робота зі складними та розгалуженими мережами відеонагляду на підприємствах під силу виключно кваліфікованим працівникам з досвідом та знаннями. Наші інженери зможуть детально розробити план, здійснити усі монтажні роботи, налаштувати кути огляду камер так, щоб уникнути утворення сліпих зон.

Встановлення відеонагляду Львів
Відеоспостереження Львів

Відеоспостереження У Львові та області